Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodája

Elérhetőség
Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodájaIrodánkról röviden
Kedves leendő Ügyfelünk! Üdvözöljük a szekszárdi immo1 ingatlaniroda honlapján.Energikus csapatunk azon dolgozik, hogy a ránk bízott ingatlanokat problémamentesen, a lehető leggyorsabban és a legmagasabb piaci áron értékesítsük vagy bérbe adjuk.Természetesen az adás-vételen kívül ránk bízhatja az ehhez kapcsolódó feladatokat is:értékbecslésenergia tanúsítványhitelügyintézésállami támogatásokjogvédelemIrodánk munkáját ingatlanjogban jártas ügyvéd segíti, így a szerződések lebonyolítását is megoldjuk.Hálózatunknak köszönhetően az ország bármely pontján megtaláljuk Önnek a legjobb megoldást.Ha vételben vagy eladásban gondolkodik, keressen minket bizalommal! immo1 Szekszárd csapataSimon Andreatulajdonos.
Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 42
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
925 532 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
1 010 638 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 228 412 Є
872 340 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 228 412 Є
872 340 Ft/m2
Polgári Elegancia és Üzleti Potenciál Miskolc Történelmi Szívében Ritka lehetőség a belvárosban: reprezentatív otthon és prémium üzleti helyszín egyben!
Miskolc
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є79 900 000 Ft
448 503 Ft/m2
Eladó teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás Miskolcon, az Avason – Testvérvárosok útja (1-es ütem) Miskolc közkedvelt részén, az Avas 1-es ütemében, a Testvérvárosok útján eladó egy 1. eme
Miskolc
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
573 973 Ft/m2
Eladó másfél szobás felújított, erkélyes, 2. emeleti lakás
Miskolc
Kínálati ár: 25 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 300 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 70 474 Є26 900 000 Ft
550 000 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon, a Gesztenyés utcában egy két szobás 55 négyzetméteres panellakást.
Miskolc
Kínálati ár: 26 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 200 000 Ft
Korábbi ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 981 Є27 000 000 Ft
476 364 Ft/m2
Stílusos, erkélyes design‑lakás Miskolc belvárosában!
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
725 455 Ft/m2
Megvásárlásra kínálunk Sajóbábonyban, tégla építésű bérházban, egy első emeleti, másfél szobás lakást.
Sajóbábony
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 900 000 Ft
Korábbi ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є12 000 000 Ft
194 118 Ft/m2
Eladó Sajószentpéteren egy 2. emeleti felújított lakás teljes berendezéssel, gépesítve
Sajószentpéter
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 744 Є
552 632 Ft/m2
Megvásárlásra kínálunk Miskolcon a Zielinszky utcában egy két és fél szobás felújított lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 387 Є
431 818 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Fazola Henrik utcában egy kétszobás 55 nm-es lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 423 Є
472 727 Ft/m2
Eladó földszinti lakàs Sátoraljaújhely belvárosában
Sátoraljaújhely
Kínálati ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 57 103 Є
427 083 Ft/m2
Eladó panelprogramos 2+fél szobás, első emeleti lakás a Győri kapuban, Miskolcon
Miskolc
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
573 770 Ft/m2
Eladásra kínálunk Miskolcon Diósgyőrben egy 2 szobás, első emeleti, felújítandó lakást!
Miskolc
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 788 Є
432 075 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є29 000 000 Ft
586 275 Ft/m2
Eladó bútorozott, gépesített lakás a Csabavezér úton
Miskolc
Kínálati ár: 29 750 000 Ft
Kalkulált ár: 82 869 Є
691 860 Ft/m2
Eladó lakás Miskolc egyik kedvelt lakóparkjában a Dorottyában!
Miskolc
Kínálati ár: 50 990 000 Ft
Kalkulált ár: 142 033 Є
864 237 Ft/m2
Kazincbarcikán a Béke téren kínálunk eladásra egy 57 m-es, teljes mértékben átalakított lakást.
Kazincbarcika
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 354 Є
298 246 Ft/m2