Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodája

Elérhetőség
Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodájaIrodánkról röviden
Kedves leendő Ügyfelünk! Üdvözöljük a szekszárdi immo1 ingatlaniroda honlapján.Energikus csapatunk azon dolgozik, hogy a ránk bízott ingatlanokat problémamentesen, a lehető leggyorsabban és a legmagasabb piaci áron értékesítsük vagy bérbe adjuk.Természetesen az adás-vételen kívül ránk bízhatja az ehhez kapcsolódó feladatokat is:értékbecslésenergia tanúsítványhitelügyintézésállami támogatásokjogvédelemIrodánk munkáját ingatlanjogban jártas ügyvéd segíti, így a szerződések lebonyolítását is megoldjuk.Hálózatunknak köszönhetően az ország bármely pontján megtaláljuk Önnek a legjobb megoldást.Ha vételben vagy eladásban gondolkodik, keressen minket bizalommal! immo1 Szekszárd csapataSimon Andreatulajdonos.
Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 42
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó igényesen felújított, erkélyes lakás Miskolc-Avas városrész egyik legkedveltebb részén
Miskolc
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
689 091 Ft/m2
PANORÁMÁS ÁLOMOTTHON DIÓSGYŐR SZÍVÉBEN – CSAK KÖLTÖZNIE KELL!
Miskolc
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
664 706 Ft/m2
Elegáns otthon provence-i hangulatban, kifinomult ízléssel megálmodva! 84 m² Miskolc kedvelt részén a Jókai lakótelepen! Tágas élettér prémium minőség! Csendes, zöld környezet!
Miskolc
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 990 000 Ft
Korábbi ár: 73 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 958 Є73 990 000 Ft
833 214 Ft/m2
Eladásra kínálunk Dél-Kiliánban egy 59 m²-es, erkélyes, étkező-hallos lakást, jó elrendezéssel, csendes környezetben.
Miskolc
Kínálati ár: 31 600 000 Ft
Kalkulált ár: 88 022 Є
535 593 Ft/m2
Sárospatak szívében – lehetőség első lakásra vagy befektetésre!
Sárospatak
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
380 000 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk Miskolcon, az Iván utcában, egy jó állapotú 2 szobás lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
526 316 Ft/m2
Eladó Miskolcon, a Selyemréten egy teljeskörűen felújított, 1 szobás, földszinti, erkélyes lakás! Kiváló lehetőség befektetőknek, de ideális választás fiatal pároknak vagy egyedülállóknak is.
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 245 Є
680 556 Ft/m2
Miskolcon, a Szent István utcában kínálunk megvételre egy 34 m²-es, 1 szobás földszinti lakást, mely kiváló lehetőség akár befektetésre, akár első otthonnak.
Miskolc
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 900 000 Ft
Korábbi ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 003 Є23 990 000 Ft
608 333 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk, a kedvelt Dorottya lakóparkban, egy másfél szobás, hangulatos, azonnal költözhető, tetőtéri lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 850 Є39 900 000 Ft
745 098 Ft/m2
Fedezze fel belvárosi, de mégis csendes ingatlanunkat ! 77 m2, világos nappali +3 fél szobás lakás, zárt udvaros , amely ideális befektetésnek de akár irodának is kiváló!
Miskolc
Kínálati ár: 53 400 000 Ft
Kalkulált ár: 148 747 Є
693 506 Ft/m2
Miskolc abszolút belvárosában kínálunk megvásárlásra egy 45 nm-es, franciaerkélyes lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 100 251 Є36 990 000 Ft
799 778 Ft/m2
Panorámás lakás Edelény szívében !
Edelény
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 500 000 Ft
Korábbi ár: 24 999 999 Ft
Kalkulált ár: 68 245 Є24 999 999 Ft
388 889 Ft/m2
Kiváló lehetőség az Avason! Liftes panel társasház, 4. emeleti, erkélyes lakása eladó!
Miskolc
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є34 900 000 Ft
616 364 Ft/m2
Csendes kertvárosi hangulat, kellemes nyugati tájolással – Eladó lakás Miskolc-Újdiósgyőrben!
Miskolc
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 72 145 Є
528 571 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk egy 2006-ban épült, téglaépítésű, 82 nm-es, DNy-i fekvésű, napfényes első emeleti, társasházi lakást Miskolc kedvelt részén a Feszty Árpád úton.
Miskolc
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
914 634 Ft/m2
Eladó 2 szobás panel lakás Miskolcon – Gálffy Ignác utcában. Miskolcon, a Gálffy Ignác utcában eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, 2 szobás panel lakás, részben felújított állapotban.
Miskolc
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
527 451 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk, egy 79 nm-es, 3 szobás, keleti fekvésű nagypolgári lakást a Soltész Nagy Kálmán úton.
Miskolc
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
443 038 Ft/m2
Eladó lakás Miskolcon a Szent István utcában!
Miskolc
Kínálati ár: 34 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 200 000 Ft
Korábbi ár: 34 700 000 Ft
Kalkulált ár: 95 265 Є34 700 000 Ft
645 283 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
946 809 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
925 532 Ft/m2