Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodája

Elérhetőség
Immo1 Miskolc - Zsuzsi irodájaIrodánkról röviden
Kedves leendő Ügyfelünk! Üdvözöljük a szekszárdi immo1 ingatlaniroda honlapján.Energikus csapatunk azon dolgozik, hogy a ránk bízott ingatlanokat problémamentesen, a lehető leggyorsabban és a legmagasabb piaci áron értékesítsük vagy bérbe adjuk.Természetesen az adás-vételen kívül ránk bízhatja az ehhez kapcsolódó feladatokat is:értékbecslésenergia tanúsítványhitelügyintézésállami támogatásokjogvédelemIrodánk munkáját ingatlanjogban jártas ügyvéd segíti, így a szerződések lebonyolítását is megoldjuk.Hálózatunknak köszönhetően az ország bármely pontján megtaláljuk Önnek a legjobb megoldást.Ha vételben vagy eladásban gondolkodik, keressen minket bizalommal! immo1 Szekszárd csapataSimon Andreatulajdonos.
Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ház- házrész
Találati lista: 174
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Vágáshután eladó működő vendégház
Vágáshuta
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
542 056 Ft/m2
Eladó családi ház, Gesztely
Gesztely
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
176 667 Ft/m2
Hagyományos otthon, modern lehetőségekkel – akár vállalkozásra is
Gönc
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 852 Є
228 571 Ft/m2
ELADÓ Szalaszend központjában egy részben felújított CSALÁDI HÁZ!
Szalaszend
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
196 429 Ft/m2
Történelem és karakter - egyedi lehetőségek Abaújszántón!
Abaújszántó
Kínálati ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 30 362 Є
90 833 Ft/m2
Kicsi de otthonos - a ház, ami mindent megad! - Gönc városában
Gönc
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 535 Є
75 000 Ft/m2
Eladó, Tállya településen található, 115 nm-es családiház.
Tállya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
390 435 Ft/m2
Eladó Miskolc belvárosában, egy nettó 80 nm alapterületű, 2+2 félszobás, téglaépítésű, felújítandó szintes ikerházat a Kinizsi utcában.
Miskolc
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
411 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Szuhogy
Szuhogy
Kínálati ár: 8 450 000 Ft
Kalkulált ár: 23 538 Є
100 595 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok ÁRON ALUL, HŐSZIVATTYÚVAL, RIASZTÓVAL ellátott Miskolc csendes utcájában, 1980-ban épült 64 nm-es, két szintes, 2 szobás családi házat.
Miskolc
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 000 000 Ft
Korábbi ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 58 496 Є18 500 000 Ft
328 125 Ft/m2
Formálja az ízlése szerint ezt a Miskolc kedvelt részén lévő családi házat.
Miskolc
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
356 429 Ft/m2
A Kopasz hegy lábánál, a Bodrog folyó partján, festői környezetben eladó családi ház.
Bodrogkeresztúr
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 98 000 000 Ft
Korábbi ár: 124 990 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є124 990 000 Ft
518 519 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok Miskolc csendes utcájában, 2020-ban teljeskörűen prémium kivitelezéssel felújított, 150 nm-es, belülről minimál stílusú családi házat.
Miskolc
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
799 333 Ft/m2
Megvásárlásra kínálom Mályi belterületén található 6160 nm-es fejlesztési területet.
Mályi
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
40 584 Ft/m2
Megvásárlásra kínálunk SZIKSZÓN, egy 105 nm-es, 2+1 szobás CSALÁDI HÁZAT.
Szikszó
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є
323 810 Ft/m2
Miskolc Tapolcán eladó egy 290 m2-es apartmanná alakított családiház.
Miskolc
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є230 000 000 Ft
686 207 Ft/m2
Kizárólag irodánkon keresztül kínálunk eladásra egy Alsózsolcán található 3 szobás, több gardróbos családi házat, mely igazán remek lehetőséget kínál fiatal családoknak és idősebbeknek is egy
Alsózsolca
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
408 333 Ft/m2
A Bükk hegység déli lábánál Kácson kínálunk eladásra egy nagyon jó állapotú családi házat.
Kács
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
349 000 Ft/m2
Miskolctapolcán kínál irodánk eladásra egy vállalkozásra is alkalmas ingatlant tökéletes választás lehet azoknak, akik befektetéssel keresnek családi házat.
Miskolc
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 045 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Miskolc-Perecesen, csendes, zöldövezeti környezetben egy 2 szobás, étkezős konyhás családi ház.
Miskolc
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
333 333 Ft/m2